Всесвітньо відома компанія LG представила власний перший електромобіль Omnipod. Як стверджують в компанії, їх перший автомобіль з електроприводом може замінювати вітальню, розважальний центр і бути навіть домашнім офісом.

Про це повідомляє портал "Carscoops".

Повідомляється, що компанія додала в електрокар переднє сидіння, яке здатне повертатися. Крім того, в машині встановлений дисплей широкого формату, який здатний підніматися над панеллю приладів, і персональний асистент.

Електромобіль від LG
Електромобіль від LG

Також компанія обладнала електромобіль індивідуальним заднім сидінням, в якому є режим сну. Якщо людина захоче відпочити, йому варто активувати режим сну на задньому сидінні, після чого воно починає відкидатися.

Електромобіль від LG
Електромобіль від LG

Електромобіль від LG
Електромобіль від LG

Особливу увагу варто приділити тому, що в електромобілі є кавоварка, холодильник і навіть вішалка для одягу з електроприводом. Також в машині з автопілотом є режим кінотеатру і фітнес-залу, а завдяки додатку Soft V2X можна обговорювати автомобілі поблизу.

Крім того, компанія хоче запропонувати стороннім автомобільним виробником Цифрове робоче місце для водія. Туди входить пара анатомічних крісел, розважальна та інформаційна система, дисплей для переднього пасажира і дисплей з цифрових приладів.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах Америки чоловік знайшов викрадене авто за допомогою бездротових навушників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", японська компанія створила автобус, який перетворюється на поїзд всього за 15 секунд.

Також портал "Українці" писав, що у мережі показали автомобіль" Запорожець", який випускали для Франції.