Гордон Рамзі в TikTok відповів на суперечливий рецепт чоловічого сніданку в рамках своєї серії #RamsayReacts – і він був не єдиним, хто розгромив це блюдо.

Гордон Рамзі розгромив цікаву суміш для повного англійського сніданку від шеф-кухаря.

55-річний знаменитий шеф-кухар, відомий своїм зарозумілим ставленням до справи, розкритикував шеф-кухаря в TikTok в рамках своєї серії #RamsayReacts, де він готує найдивніші і безглузді кулінарні творіння.

Останньою жертвою став 42-річний Стів Деверо, технічний менеджер з Ньюкасла, який регулярно ділиться своїми цікавими рецептами в своєму TikTok (@foodmadesimple).

Завдяки своїм простим, але оригінальним стравам Стів зібрав у додатку понад півмільйона людей, але його повний англійський сніданок залишив кислий присмак у роті Гордона.

англійський сніданок Стіва Деверо
англійський сніданок Стіва Деверо

У кліпі Стів складає п'ять скибочок товстого бекону, три скибочки тосту і 12 сосисок у форму для випічки хліба і покриває її яйцями, кров'яною ковбасою, вареними грибами і ще трьома скибочками хліба, щоб скріпити все разом.

Потім він поміщає заготовку в духовку, перш ніж показати величезну плиту смачної їжі для сніданку. Стів накриває блюдо кількома шарами бекону, перш ніж розрізати і показати чудовий поперечний переріз.

Глядачі розділилися в коментарях, так як деякі сказали, що з смаженим не можна зв'язуватися.

Одна людина сказала: "Це просто виглядає британським".

Інший глядач написав: "Нііііі! Смажене просто кошмар!".

"Ця кров'яна ковбаса буде такою домінуючою", – прокоментував третій.

Інший користувач просто поставив запитання: "Чому?"на що Стів відповів: "Чом би й ні?"

І не забуваємо про самого Гордона.

Гордон відреагував на відео, заспівавши в окремому кліпі: "Будь ласка, припиніть готувати, тому що всі дивляться і можуть це повторити, а це схоже на незрозумілу купу їжі".

Він також підписав відео: "Може бути, якщо покінчу з кар'єрою кухаря, то стану співаковм...", отримавши понад 428 000 лайків і 4,9 мільйона переглядів.