Євген Клопотенко викликав чимало хвилю обговорень у суспільстві після запровадження нового шкільного меню, яке зі скрипом та скандалом впроваджується у школах України.

Але Євген Клопотенко не тільки автор шкільного меню, а й відомий кулінар та популяризатор української кухні. Також кулінар публікує маловідомі рецепти на своїй сторінці у мережі інстаграм. Нещодавно Євген Клопотенко показав, що можна зробити з банальної квашеної капусти.

"Сядьте на кухні, заплющте очі і поєднайтеся подумки з кислою капустою. Тією самою, яку квасила бабуся та поливала домашньою олією. Відчуйте свою спорідненість з цим продуктом. Вдих. Видих. А тепер відділіть кислу капусту від своїх спогадів. Це не лише ваше минуле, це ваше майбутнє. Знов вдих. Знов видих. Кисла капуста - не те, до чого ви звикли. Відсьогодні кисла капуста - це ваша суперсила. Інгредієнт, який покращить вашу їжу", – пише Євген Клопотенко.

пост у Інстаграм Євгена Клопотенко
пост у Інстаграм Євгена Клопотенко

Українці радо підтримали кулінара та завалили подяками.

"Обожнюю квашену капусту 😍 особливо ту,яку робить моя мама😋 можу з'їсти 3 літрову банку сама", – пише maiia1989.

"Візьму її завтра на роботу, буду класти на всіх 😂 дякую за пораду!", – радіє anna_shcheglovskaya.

"Ахах😂 так насмішили😁 обожнюю квашену капусту. От тільки з пломбіром і салатом з авокадо ще не куштувала", – додає a_badruk.

коментарі до посту Євгена Клопотенко
коментарі до посту Євгена Клопотенко

Також Євгену подякували за зміни у шкільному меню.

"Зайшла почитати коменти😁 До речі, про зміни в шкільному меню - сьогодні мій клас просив добавку салату з капусти", – передає вдячність nastjatrastja.