Вже за кілька годин усі ми відзначатимемо Новий 2024 рік із неймовірною подякою за те, що ЗСУ дали нам таку можливість.

І всі наші бажання будуть спрямовані на одне: перемогу України та повернення військових додому, до їхніх родин.

Але, поки є ще кілька годин, не наділфте дурниць. Щоб не зіпсувати собі весь 2024 рік. Отже, що заборонено робити перед роком Зеленого Дракона.

Рік Дракона: скрін з відео
Рік Дракона: скрін з відео

1.Категорично заборонено сваритися з будь-ким. Особливо заборонено лаяти дітей. Згідно з святковою прикметою, ваше чадо на період свята стає ангелом для всієї родини. Будь-яке слово, сказане у новорічну ніч, має потужну силу та енергію.

2. Не викидайте старі речі. Краще зайнятися цим вже після Нового року, якщо ви дотягнули. Згідно з одним із повір'їв, якщо ви викинете речі напередодні Нового року, то вони цілком можуть перебувати поряд із сторонніми людьми. А оскільки вони просочаться чужою енергією, то це може принести негативні події на 2024 рік.

3. Зустрічати рік Дракона в брудному одязі. Якщо відзначати 2024 рік у брудних чи старих речах, тобто висока ймовірність привернути до себе бідність та неприхильність господаря року.

Новий рік, зображення з вільних джерел
Новий рік, зображення з вільних джерел

4. Не обмежуйте себе у витратах на продукти, які ви хочете бачити на новорічному столі. Інакше ви залучите бідність. У кишеню також покладіть суму грошей. Вважається, що тоді Дракон помножить ваші фінанси у Новому році.

5. Не беріть у борг перед Новим роком навіть у найближчих. Це призведе до того, що весь рік ви працюватимете. При чому не для себе, а щоб дати борг.

Нагадаємо, що з Новим роком, з новим щастям: привітання з 2024 у прозі для друзів , колег та рідних.

Раніше ми повідомляли, що ці подарунки заборонено дарувати на Новий рік: образи та розставання будуть неминучими .