Спека в Україні продовжує мучити українців і це не закінчиться, адже наступного тижня обіцяють ще підвищення температури до 41 градуса в деяких регіонах.

У таку погоду хочеться якось охолоне і відмінно в цьому допоможе морозиво. Відмінні рецепт ми знайшли для вас на цей випадок, адже це морозиво нагадає вам про дитинство і готується воно всього з двох інгредієнтів.

Морозиво, кадр з відео
Морозиво, кадр з відео

Інгредієнти:

Згущене молоко варене - 200 г;
Вершки 30% - 500 г.

Приготування морозива:

1.Викладаємо в чашу міксера згущене варене молоко. Попередньо його можна збити міксером буквально хвилину, щоб у текстурі не було грудочок.

2.Вливаем до звареного молока вершки і починаємо збивати міксером. Поступово збільшуємо обороти, збиваємо до однорідності продуктів. Для рецепту краще використати охолоджені вершки. Після збивання переконайтеся, що вийшла густа маса, яка трохи стікає з лопатки.

3.Викладаємо у форму з високими бортиками харчову плівку. Виливаємо кремову масу у форму, вирівнюємо поверхнею. Залишаємо морозиво на 3-5 годин у морозильній камері. Після застигання морозиво можна вийняти із форми і зняти плівку.

Нагадаємо, що в жодному разі не закривайте огірки та помідори такими кришками: тонкощі правильної консервації.

Раніше ми повідомляли, як зробити голубці в банку та насолоджуватися ними взимку: найкраща консервація у вашому житті, рецепт