Співачка Ольга Полякова обговорить скандальний концерт з Харківським губернатором Олесеєм Кучером у прямому ефірі в Instagram

Полякова анонсувала онлайн-трансляцію сьогодні о 19: 00 на її сторінці Instagram переговорів з головою ХОДА Кучером з приводу фейків навколо її скандального концерту в Харкові.

Олексій Кучер вже підтвердив, що скаже їй в обличчя все, що думає про концерти під час пандемії і за що повинні жити зірки естради на картині!

Раніше Кучер на брифінгу покликав Полякову до Харкова подивитися на переповнені пацієнтами лікарні.

Раніше Українці писали, що 3 жовтня в Харкові відбувся концерт за участю співачки Олі Полякової. Захід був приурочений до Дня вчителя і проходив за підтримки міського голови Геннадія Кернеса.

На заході були присутні як самі вчителі, так і члени їх сімей. Були серед них і діти. Дистанції глядачі не дотримувалися, лише частина з них була в масках.

Співачка Оля Полякова прокоментувала скандал, що виник навколо її концерту в Харкові, який відбувся, незважаючи на карантинні заходи, введені в Україні.

"Всіх, хто хвилюється, що вони прочитали у ЗМІ, що на мене завели кримінальну справу з приводу харківського концерту, присвяченого Дню вчителя, я хочу заспокоїти: я вдома, в халаті, мені нічого не загрожує", - заявила Полякова в "сторіз" у Instagram.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

На її думку, "весь галас з приводу заходів і концертів" пов'язаний з передвиборчою кампанією.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

"Але все це можна обговорювати лише тоді, коли закриють метро, яке щодня відвідує стільки людей, що мені стільки і за рік не зібрати, тому, дорогі мої, бережіть себе, мийте руки, не цілуйтеся, носіть маски", - підсумувала Полякова.