33-річна співачка Ірина Федишин разом з чоловіком-продюсером Віталієм інфікувалися коронавірусом.

Якщо в разі співачки хвороба протікала майже безсимптомно, то її чоловікові пощастило куди менше.

Ірина Федишин
Ірина Федишин

У Віталія діагностували пневмонію, коронавірус дав сильне ускладнення на організм, продюсеру не допомагали навіть антибіотикії.

Про це Федишин розповіла в програмі "Зоряний шлях".

"Було двостороннє запалення. І коли він 7 днів пропив антибіотик, ми пішли зробити КТ, але воно показало, що аналізи погіршилися і запалення збільшилося. Це насправді дуже нас налякало", - розповідає співачка.

За словами Ірини, окрім противірусної терапії, їм з чоловіком призначили і курс заспокійливих, адже тяжкий стан Віталія дуже налякав сім'ю.

Ірина Федишин
Ірина Федишин

На щастя, співачка і її чоловік побороли коронавірус і вже повністю здорові.

Раньше Українець писали, що під час шоу " Хто зверху?", яке показує Новий канал, Ірина поділилася одним курйозним випадком, який стався з нею перед кількатисячною аудиторією.

"На одному з концертів я так співала, так співала, що на приспіві вибила собі зуб, - з посмішкою каже співачка. - Найгірше, що він був переднім. ДО РЕЧІ, допоміг мені в цьому мій колектив. Дівчата так активно танцювали, що зачепили мою руку. І все, мікрофон попрямував до зуба".

Ірина Федишин
Ірина Федишин

Звичайно, випадок прикрий. І Ірина як справжня артистка відпрацювала цей концерт до кінця. І тепер згадує все з посмішкою. Відзначимо, красивою і білосніжною.