Співачка Оля Полякова звернулася до підписників у Instagram, які останнім часом надто захопилися американською політикою і виборами в США.

Полякова пропонує припинити суперечки з огляду на просту причину.

"Боже, такі обговорення, Хто ж в Америці переможе. Трамп або цей, другий, навіть не пам'ятаю, як його прізвище. Хлопці, на нас це ніяк не відіб'ється... так що давайте взагалі про це не говорити", — запропонувала Оля Полякова.

Оля Полякова і Філіп Кіркоров
Оля Полякова і Філіп Кіркоров

Як писали Українці раніше, українська співачка Оля Полякова 4 листопада виступила на гучному фестивалі PaRUS 2020, який відгримів у Дубаї.

Крім артистки на сцену виходили чимало російських виконавців, що спричинило хейт в її бік, користувачі Мережі почали говорити про політичний підтекст події. Зірка емоційно відповіла передплатникам.

Оля Полякова опублікувала ролик на особистій сторінці в Інстаграмі. Вона висловилася щодо того негативу, який отримала після участі у фестивалі в Дубаї.

Знаменитість підкреслила, що в цій події не було жодного політичного підтексту, вона не зраджувала свою країну.

сторіз Олі Полякової
сторіз Олі Полякової

Полякова про виступ з кірковим і своєї позиції

На Дубайський фестиваль приїхало багато російських артистів, зокрема, Філіп Кіркоров. У публікації Оля згадала, що в січні була на гастролях в США і Канаді, де і зустрілася з артистом. Вони разом відпочивали, відвідували вечірки і саме тоді Кіркоров запропонував Поляковій виступити з ним в Дубаї. Тоді також були новини про те, що вона показувала в своєму профілі, як проводить час з Філіпом, але хейту не було. На карантині російський артист став гостем її шоу в інстаграмі" Полявіденіе", проте з цього приводу також не було негативних висловлювань.