Радянська і російська естрадна співачка Алла Борисівна Пугачова продовжує радувати своїх фанатів кадрами домашнього характеру.

Народна артистка СРСР в черговий раз виклала свою фотографію з соціальну мережу.

Відповідний кадр опублікувала Алла Пугачова на своїй сторінці в Instagram.

Також варто відзначити, що в своєму 71-річному віці артистка не дає себе забути. Все частіше можна бачити її фотографії в соціальних мережах і читати її пости, якими вона коментує реакцію публіки, будь вона негативною або позитивною.

"Коли я читаю наклеп на свою адресу, лихослів'я і всякі дурниці, я радію підтвердженню того, що ніхто і ніщо не може затьмарити мені мого Райдужного настрою❤️🌺 🌸 🌼", - підписала свою фотографію Алла Пугачова.

На це мільйонна кількість підписчиків почала реагувати і залишати свої відгуки.

"Мудра жінка! ❤ ️ 🌞 💪 👏 ", "Пам'ятаю час, коли виступала Алла пугачёва, половина населення СРСР сиділа біля телевізора! Друга половина не могла, бо працювала. 👍 👍 👍 ", "Пишуть гидоту ті які не можуть впоратися із заздрістю ви прекрасні а ваші діти просто принадність завжди милуюся ними дай Бог вам всім доброго здоров'я", "палітурка через плече і всіх заздрісників далеко пішли.",- підтримали своїми коментарями фанати легендарну співачку.

Коментарі до посту Алли Пугачової в Instagram
Коментарі до посту Алли Пугачової в Instagram

Коментарі до посту Алли Пугачової в Instagram
Коментарі до посту Алли Пугачової в Instagram

Нагадаємо, що чоловік Алли Пугачової Максим Галкін розповів публіці, що він зраджує своїй дружині.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Алла Пугачова опублікувала фотографію зі своєї ванни.

Також портал "Українці" писав, що справжня легенда російської естради Алла Пугачова продовжує виставляти напоказ фотографії домашнього характеру.