Відома українська телеведуча Леся Нікітюк опублікувала відео в соціальній мережі, на якому озвучила свою думку про Олю Полякову і її реакції на чутки.

Відповідне відео Леся Нікітюк опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Леся Нікітюк відома тим, що приділяє дуже багато уваги своїм фанатам і постійно з ними спілкується, просить порад і завжди відповідає на питання своїх підписників у соціальній мережі.

Українська телеведуча хвалить артистку Олю Полякову за те, що вона, не дивлячись ні на що, продовжує будувати свою кар'єру і давати концерти. Леся каже, що українська співачка не звертає своєї уваги на те сміття, яке в неї кидають і продовжує йти своїм шляхом, "справжня артистка".

Скріншот зі сторінки Лесі Нікітюк в Instagram
Скріншот зі сторінки Лесі Нікітюк в Instagram

"Ось Оля Полякова молодець, як би її не закидали сміттям, вона збере це сміття, одягне на себе, вийде в ефір і ще раз доведе той факт, що вона - топова артистка України", - говорить популярна ведуча України Леся Нікітюк.

Також варто відзначити, що успішна українська телеведуча вже знялася в таких проектах, як "Орел і Решка", "Хто зверху", "Хто проти блондинок", "Навколо М" та інші.

Незважаючи на свою величезну популярність, вона ніколи не забуває про своїх мільйонних фанатів і завжди знайде можливість з ними поспілкуватися і поділитися своєю думкою.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк жорстко пожартувала над своїми улюбленими фанатами, опублікувавши несподіване відео.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома телеведуча України Леся Нікітюк порадила своїм фанатам не відмовляти собі в їжі.

Також портал "Українці" писав, що Леся Нікітюк розповіла українській публіці про нові випуски її шоу.