Українська співачка, ведуча, автор пісень і заслужена артистка України Світлана Лобода розмістила фотографію разом зі своєю донькою в соціальній мережі. Мама і маленька дівчинка сидять один навпроти одного і їдять попкорн.

Відповідна фотографія розміщена в розділі Stories Світлани Лободи в Instagram.

Українська артистка одягнена в коротку витончену сукню світлих тонів, і в красивих туфлях бежевого кольору на великому каблуці, радуючи своїх фанатів довгими і стрункими ногами. Вона сидить на підлозі в дитячій кімнаті одного з торгових центрів і тримає в руках попкорн з написом "Multiplex".

сторіз Лободи
сторіз Лободи

А навпроти Світлани Лободи сидить одна з дочок, також одягнена в красиве і пишне дитяче плаття бежевого кольору. А на голові у неї блискуча діадема, яка дає образ маленької принцеси.

Також варто відзначити, що на задньому фоно цього кадру видно м'які іграшки різних тварин. Також біля ніг відомої співачки і її дочки розсипаний попкорн. Складається враження, що це зроблено спеціально для більш яскравого ефекту фотографії.

Крім цього, всім відомо, що народна артистка України переїхала на територію Російської Федерації, де успішно будує свою кар'єру і виховує своїх дочок Єву і Тільду.

Ні для кого не секрет, що у Світлани Лободи був роман з солістом групи "Rammstein" Тіллем Ліндеманном. Багато фанатів вже представляли їх разом на шикарному і дорогому весіллі, де артисти з різних держав пов'язують свої долі. Але, на жаль, Тілль Ліндеманн заявив, що весілля не відбудеться.

Нагадаємо, що популярна співачка Світлана Лобода поділилася з фанатами апетитними знімками для журналу Cosmopolitan.

Як раніше повідомляв портал " Українці", відома українська співачка Світлана Лобода поділилася думкою про скандал російського футболіста Артема Дзюби.

Також портал "Українці" писав, що артистка Світлана Лобода порадувала публіку напівоголеними фотографіями.