Російська актриса театру і кіно, а також зірка серіалу "Кухня" Олена Подкамінська розмістила фотографії в соціальній мережі. Вона показала публіці свої шикарні і елегантні вбрання зі зйомок.

Відповідні фотографії Олена Подкамінська опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Російська телезірка здалася своїм фанатам в різноманітних сукнях на фотозйомці.

На одній фотографії красуня Олена одягнена в коротке яскраве плаття червоного тону з білим коміром, рукава – короткі і вільні, на ногах - червоні туфлі з великим каблуком. Актриса застигла на сходах і красиво посміхається, дивлячись в об'єктив.

На наступному знімку зірка театру одягнена в довге і широке елегантне плаття фіолетового кольору, на якому в районі грудей прикріплено прикраса білого кольору у вигляді великої білої квітки.

Також є знімки в класичних костюмах червоних кольорів, які дуже строго, і в той же час жіночно, розкривають образ успішної і незалежної леді.

"Так, інтервальне голодування мені безумовно до душі! Ще більше легкості і радості в тілі. Особливо на примірках 👌 сукні 👗 для дюймовочок знову можна розглядати 💯і не обов'язково працювати на вдиху. Справа за спортом 🤸 🏼 ♀ ️ ️ ️ ще трохи, і доберуся ж!",- прокоментувала свій пост російська актриса.

Передплатники актриси не стали втрачати часу даремно, а почали писати під постом Олени багато коментарів.

"Супер!!! Красуня ❤️❤️❤️", "яке голодування... поділіться))", "червоний колір, це ваш колір 👍вам дуже йде", "ідеальна💕 💕 💕", "ви Приголомшлива!😍 ✨ Вам дуже йдуть ці наряди. Справжня королева!💕 👑 👑",- залишили відгуки фоловери зірки телесеріалу"кухня".

Коментарі на пост Олени Подкамінської
Коментарі на пост Олени Подкамінської

Коментарі на пост Олени Подкамінської
Коментарі на пост Олени Подкамінської

Нагадаємо, що російська телезірка і актриса Анастасія Заворотнюк звернулася до публіки із заявою про те, що вона виписалася з лікарні і хоче повернутися на телебачення.