В останньому, п'ятому випуску шоу "Холостячка" на СТБ не покинув жоден з учасників. Так, усі шість претендентів залишилися боротися за серце Ксенії Мішиної.

Про цю інформацію повідомляє портал Українці, з посиланням на матеріал OBOZREVATEL.

Зазначимо, що за прихильність головної героїні романтичного реаліті битимуться шестеро чоловіків: Андрій Шатирко, Олексій Тригубенко, Олександр Еллерт, Андрій Рибак, Ігор Бабко та Євген Ковтуненко.

Учасники, які залишились у шоу, фото: з Instagram проекту

Водночас, Ксенія не роздумуючи вручила троянду Олександру Еллерту, з яким у неї відбувся перший поцілунок, а також Андрію Рибаку, Євгену Ковтуненко та Олексію Тригубенко.

Хто отримає останню троянду – Андрій Шатирко або Ігор Бабко, "холостячка" довго думала. За її словами, Бабко, ймовірно, не розуміє, на якому проєкті знаходиться і "живе сам по собі".

При цьому, Андрій Шатирко розчарував актрису тим, що легко віддав своє побачення Олександру Еллерту та не став боротися за це.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Холостячка відверто поговорила з чоловіками і прийняла рішення дати їм останній шанс. У результаті цього проєкт ніхто не покинув.

Нагадаємо, що Холостячка Мішина розповіла, як її бив чоловік. Після цього, акторка просто викреслила з життя батька своєї дитини.

Раніше ми повідомляли, що головна холостячка Ксенія Мішина розповіла фанатам про наболіле. Українська актриса і танцівниця Ксенія Мішина звернулася до українських жінок у соціальній мережі. Також вона розмістила і кілька фотографій з проекту "Холостячка". Актриса розповіла своїм фанаткам про те, що вона зіткнулася з жорстким обманом на проекті "Холостячка".

Такоєж нагадаємо, що Євген Кот розкрив правду про стосунки з "холостячкою" Мішиною на "Танцях з зірками".