Куйозні ситуації можуть статися з будь-ким в будь-який момент. Але велику увагу привертають конфузні ситуації знаменитих людей. адже від них не застрахований нікто.Така ж ситуація сталася з Соломією Вітвіцькою - відомою українською телезіркою та ведучої ТСН на каналі 1+1.

Як передає портал Українці, телеведуча потрапила в курйозну ситуацію в прямому ефірі.

Жінка зняла взуття під столом, а коли почалася зйомка, вона забула її одягнути. Коля змінив ракурс, присутні побачили, що Вітвіцька транслювала новини босоніж.

Цю конфузну ситуацію телезірка з гумором прокоментувала на своїй сторінці в Instagram.

"Забула і не взула. Нова студія, нові туфлі, високі підбори. Жінки часто під столом знімають туфлі з каблуками. Казуси в прямому ефірі бувають часто, але не завжди помітні глядачам", – поділилася ведуча.

Соломія Вітвіцька забула одягти взуття, скріншот із відео
Соломія Вітвіцька забула одягти взуття, скріншот із відео

Вона також зазначила, що на інцидент їй вказували сотні телеглядачів, які написали повідомлення в соціальних мережах. При цьому ніхто з них не висловився негативно - всі добродушно сміялися з того, що сталося.

"Отримала шквал ваших повідомлень в директ від уважних фоловерів! Дякую за підтримку і розуміння! Ніякого хейту! Ви – мої крила!", – додала Вітвіцька і пообіцяла глядачам надалі бути уважнішою.

Нагадаємо, що телеведуча Соломія Вітвіцька вбралася і влаштувала дівич-вечір.

Раніше Українці повідомляли, що відома телеведуча Соломія Вітвіцька закликала українців приєднатися до челенджу української мови.

Також ми повідомляли, що ведуча "ТСН" Соломія Вітвіцька зачарувала мережу стильним образом.