Український продюсер, автор і виконавець пісень, режисер, сценарист, композитор, телеведучий, майстер спорту з водного поло, заслужений артист України Олексій Потапенко (він же Потап) розмістив веселу фотографію в соціальній мережі.

Відповідну фотографію Олексій Потапенко опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Популярний артист постав в домашньому образі-яскравий теплий светр і світлі джинси. Він стоїть у себе вдома перед дзеркалом і тримає в одній руці телефон останньої моделі марки Apple для того, щоб зробити смішний знімок, скорчивши при цьому обличчя.

"СМІХ & РАДІСТЬ, LOUGH&JOY!!!",- прокоментував свій пост український репер Потап.

Мільйонні фанати, які пильно дивляться за кожною публікацією свого кумира, активно залишають відгуки під кожною публікацією. І цього разу цей пост не став винятком.

"Дядя Потап, а буде новорічна пісня від вас? 🎅 ", "Красивий светрик!!! Хороша робота", "Кращий🔥", "Потап, поч?кофта) я теж таку хочу собі!@", "Гарний світерок", - прокоментували пост фоловери шоумена.

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Варто зауважити, що український артист досить схуд, всі, хто стежить за його публікаціями, знають, що він останнім часом ретельно займається спортом і бігом вранці разом зі своєю дружиною Настею Каменських, яка теж знаходиться в шикарній формі.

Нагадаємо, що відомий продюсер Олексій Потапенко розмістив відео з анонсом кліпу своєї підопічної Наді Дорофєєвої в соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український репер Потап оприлюднив відео, на якому показав, чим він займається вранці.

Також портал "Українці" писав, що популярний український шоумен Олексій Потапенко розповів аудиторії, чим займається його дружина вдома.