Українська телеведуча, співачка і композитор Регіна Тодоренко розмістила відео в соціальній мережі. Вона здалася фанатам на прогулянці зі своїм маленьким сином.

Відповідне відео Регіна Тодоренко опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Популярна телеведуча разом зі своїм сином Майклом вирушила на прогулянку і вирішила покататися на колесі огляду, не дивлячись на осінню холодну походу.

Сторіз Регіни Тодоренко
Сторіз Регіни Тодоренко

Вона одягнена в теплу куртку бежевого кольору, а зверху-великий вовняний шарф чорно-білого кольору, а її син - в темно-зелений дитячий комбінезон і шапку.

"Сина, ти де зараз? Скажи - на колесі огляду", - звернулася до Майкла українська співачка.

"Добре в замкнутому просторі, дитина нікуди не втече", - сміючись, звернулася Регіна Тодоренко до своїх фанатів.

Сторіз Регіни Тодоренко
Сторіз Регіни Тодоренко

Крім цього, варто зауважити, що з ними немає Влада Топалова – чоловіка Регіни і батька Майкла. У мережі ходять чутки, що українська актриса думає про розлучення, і що у них все не зовсім гаразд в сімейному житті.

Також на сторінці у Регіни є відео, на якому вона танцює на ковзанах разом з Романом Костоломовим і під кінець цього танцю вони пристрасно поцілувалися.

Нагадаємо, що у мережі опублікували кадри, як Регіна Тодоренко в кінці виступу в театрі поцілувалася в губи зі своїм напарником Романом Костоломовим.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна українська телеведуча Регіна Тодоренко розповіла про проблеми сімейного життя.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Регіна Тодоренко розповіла фанатам про те, що у неї з'являються думки про розлучення зі своїм чоловіком Владом Топаловим.