В ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" у четвер 26 листопада на відеозв'язок вийшла співачка Оля Полякова.

Темою передачі цього разу був локдаун і як він вплинув на різні сфери життя українців. Як одна з найяскравіших представниць культурної сфери, Полякова заговорила про те, як доводиться представникам шоу-бізнесу в умовах карантину.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Для музичного бізнесу страшні і карантин, і локдаун. До карантину звикли, а ось повний локдаун... концертів у нас немає і не передбачається. Ми нікому не потрібні, але порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих. Нас ніхто не чує, про нас ніхто не думає, і те, що у нас не буде роботи, нікого не хвилює Оля Полякова

Але незважаючи на важку ситуацію, співачка налаштована оптимістично.

Важко всім. Але в українців серйозний, потужний імунітет проти всього. Ми заповзятливі, сильні, винахідливі. Ми - виживемо обнадіяла українців Полякова

Як писали Українці раніше, українська співачка Оля Полякова у свої 36 років володіє зовнішністю і тілом молодої дівчини. Цьому може позаздрити кожна.

Але не всі знають, які зусилля виконавиця робить, щоб виглядати, як 25-річна модель з обкладинки.

Не дивно, що дівчина виставляє всі свої принади напоказ і не соромиться цього. Втім, всі шанувальники Полякової в соціальних мережах звикли до епатажної поведінки свого кумира, адже Оля нічого не приховує.

Оля Полякова, фото: instagram.com/polyakovamusic
Оля Полякова, фото: instagram.com/polyakovamusic

Не так давно зіркова красуня показала фанатам відео, на якому заявила, якщо фотка набере мільйон, королева ночі повторить її без трусів. Так Полякова відреагувала на коментарі хейтерів під знімком, на якому зображена з розставленими ногами на стільці.

Королева ночі сфотографувалася на стільці у вільній позі в стильному спортивному костюмі, через що її розкритикували передплатниці.

Між іншим, фото без одягу повинно вийти по істині гарячим і ми дуже сподіваємося, що Ользі вистачить розуму заблюрити причинні місця, щоб Instagram не забанив її аккаунт.