Український знаменитий артист, хореограф, автор і виконавець власних пісень, член журі вокального проекту "Голос Країни" Дмитро Монатік поділився новою відеолентою, яку присвятив Новому року.

Відповідний Відеоролик Дмитро Монатік оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий український виконавець постав перед публікою в новорічному образі - шапка Діда Мороза і окуляри з ялинками.

Він зняв новий кліп на честь приходить світлого свята зі своїми колегами – Lida Lee і Nino Basilaya і зробив кавер на їх спільний сингл під назвою "ритмoLOVE".

"MONATIK&Lida Lee & Nino Basilaya-ритмoLOVE New Year's version Love-Новорічний ритм / ритмоLOVE-New Year's version", - прокоментував свій пост український артист.

Варто відзначити, що відеолента вийшла дуже позитивною і досить святковою. На ній артисти виконують свій знаменитий трек і відмінно танцюють.

Також можна звернути увагу на те, що співак Дмитро Монатік не мало приділяє уваги святу, що приходить, і це - далеко не перший пост, який він присвятив Новому Року.

Фоловери хореографа в соціальній мережі досягли позначки в 2.5 мільйона чоловік. Вони активно залишають відгуки під даним відео.

"Чергова гармата БРО🙏👍👍👍👍", "👏👏👏👏Настрою всім❤️", "Як завжди Супер 👏", " Спасибі за прекрасний настрій і відчуття свята. Ваша команда неймовірно талановита! Так тримати! 👍 👍 👍 🙏 😘 😘 ",- коментують відео шанувальники Монатіка.

Коментарі на пост Дмитра Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Дмитра Монатіка в Instagram

Коментарі на пост Дмитра Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Дмитра Монатіка в Instagram

Нагадаємо, що популярний український артист Дмитро Монатік оприлюднив відеоролик зі своєю участю на честь Нового року.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий хореограф Дмитро Монатік знявся в рекламному відеоролику на честь Нового року, що приходить.

Також портал "Українці" писав, що відомий співак Монатік показав шикарні знімки зі своїми колегами по сцені.