Популярний український артист, член журі "Ліга Сміху", чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес поділився кадрами з особистого життя в соціальній мережі. Він показав шанувальникам своїх близьких і коханих людей.

Відповідні фото і відеокадри Володимир Дантес опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий шоумен постав перед аудиторією в домашньому образі-білий худі. Він сидить на пасажирському сидінні в машині і тримає в руці телефон для того, щоб зняти відеозвернення до своїх шанувальників.

"Під оком-прищ, за спиною - Надя, збоку Вітямбич, а це означає, що ми їдемо в аеропорт... Підводка року", - звернувся Володимир до публіки.

Сторіз Володимира Дантеса
Сторіз Володимира Дантеса

Крім цього, артист показав короткий відеоролик, де можна помітити дорогу, по якій вони їдуть в столичний аеропорт.

Сторіз Володимира Дантеса
Сторіз Володимира Дантеса

Також український співак зробив репост своєї дружини Наді Дорофєєвої, яка опублікувала його у своєму сторіз.

На цій фотографії можна побачити Дантеса в самому київському аеропорту, він сидить на своєму багажі, звісивши ноги в очікуванні. Варто відзначити, що телезірка одягнена абсолютно скромно - худі, спортивні штани і кросівки, а на його обличчі одягнена чорна захисна маска.

"Дивись який", - підписала фотографію дружина Дантеса Надя.

Сторіз Володимира Дантеса
Сторіз Володимира Дантеса

Відомо, що український артист був членом журі українського гумористичного проекту "Ліга сміху", де досить добре себе показав, і розкрив у собі акторські здібності, а також показав непогане почуття гумору.

Нагадаємо, що популярний артист Володимир Дантес показав аудиторії відвертий кадр.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий український співак Володимир Дантес постав перед шанувальниками зі своєю мамою на кухні.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий Володимир Дантес порадував аудиторію милими кадрами.