Фронтмен групи "Mozgi", знаменитий продюсер, телеведучий, український шоумен, а також репер Олексій Потапенко (відомий, як Потап) поділився з користувачами соціальної мережі домашнім знімком.

Відповідний знімок Олексій Потапенко розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Знаменитий український артист знаходиться на піку своєї популярності, він вже багато років радує публіку своєю творчістю і не перестає просувати талановиту молодь в український шоу-бізнес. Також цього року він отримав звання заслуженого артиста України.

Чоловік популярної співачки Насті Каменських постав перед аудиторією в домашньому образі – епатажний спортивний костюм оранжевого кольору. Він стоїть в кімнаті біля дверей і смішно позує перед камерою, що надає знімку домашню атмосферу.

"Спасибі, групі @nzk.music @napilnik.nzk @evgo.G і дизайнеру @krutyakov за новорічний підгончик-костюм #птп love u guys, чекаю кліп!!",- прокоментував свій пост Потап.

Фото Потапа і Насті Каменських
Фото Потапа і Насті Каменських

Юзери соцмережі, які підписані на сторінку репера, досягли позначки майже в 2 мільйони чоловік. Вони активно відвідують сторінку свого кумира і залишають чимало відгуків під кожною публікацією шоумена.

"Що це за лисий дядько?", "Супермен❤️👏", "Кайфовий костюмчик 🔥", "Потапчик ти красень 😘🤟🤟🤟🤩👍😜", - коментують знімок фоловери українського продюсера.

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Нагадаємо, що популярний український репер Потап опублікував свій минулий виступ зі своїми друзями.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий продюсер Олексій Потапенко показав публіці, як потрібно «відриватися» під час пандемії.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Олексій Потапенко показав публіці, як потрібно виконувати роль ведучого на великій сцені.