Знаменитий український гуморист, талановитий актор, член журі гумористичного проекту "Ліга сміху" , а також "Розсміши Коміка" Юрій Ткач порадував шанувальників відеолентою в своєму акаунті в соцмережі. Він показався зі своєю дружиною на відпочинку в Карпатах.

Відповідне відео Юрій Ткач розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Український гуморист останнім часом знаходиться в центі уваги мільйонів жителів України. Він знімається в багатьох українських телепередачах і серіалах, таких, як "Одного разу під Полтавою", "Країна У" та інші.

Крім цього, він є учасником студії "Квартал-95", також він знімався у відомому українському комедійному фільмі "Я, Ти, Він, Вона".

Варто відзначити, що у шоумена дуже щільний графік, він дуже багато часу проводить на зйомках і різноманітних телепроектах. Крім цього, Юрій - дуже хороший батько і зразковий сім'янин, він завжди знайде час для своєї улюбленої дружини Вікторії і дочки Єлизавети.

У своєму відеоролику він показався фанатам зі своєю дружиною, вони каталися на картингу по українських горах в костюмі кольору хакі з німецьким прапором на плечі. Подружжя їхало дуже весело, вони знімали себе на відео, в той час, як артист сидів за кермом і красиво і голосно співав українські пісні.

"Дубль 2... ))) @viktoriya_tka4 #карпати #зима #ткачі #природа", - прокоментував свій пост знаменитий комік.

Юрій Ткач // www.instagram.com/yuriy_tkach/
Юрій Ткач // www.instagram.com/yuriy_tkach/

Публіка, яка підписана на сторінку народного улюбленця, пильно стежить за кожною його публікацією і активно коментує кожну з них.

"Боже, які ви позитивні! Дивлюся ваші відосики і відразу настрій піднімається. Дай вам Бог довгих років життя, злагоди в родині і маленька Лізі нехай отримає братика в подарунок", " а чому в німецькій формі?😜 😁 ", "Тут треа "про Травень лібе Августін"💯", - залишають відгуки користувачі Мережі.

Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram
Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram

Нагадаємо, що український актор Юрій Ткач зачарував публіку відеороликом зі своєю дочкою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний гуморист Юрій Ткач поділився з аудиторією кадрами зі свого відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що талановитий актор Юрій Ткач показав шанувальникам кадри зі своїх зйомок.