Чарівна і скандальна артистка, "суперблондинка", діва українського шоу-бізнесу Оля Полякова потішила аудиторію шикарною відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася напівоголеною на відпочинку в одному з найбільш екзотичних місць планети.

Відповідне відео Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Українська артистка - одна з найбільш затребуваних жінок в українському шоу-бізнесі. Вона вже давно відома, як одна з найбільш відвертих і скандальних особистостей в країні.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Епатажна співачка знаменита своїми відвертими виглядами і різноманітними аксесуарами, які так любить. Крім цього, останнім часом вона одягає на себе корону.

Одного разу Оля сказала, що на українській естраді є дуже багато заслужених і народних артистів, а королеви – жодної. І тому знаменита співачка вирішила виправити ситуацію.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

У своїй публікації епатажна артистка постала перед шанувальниками у відвертому образі - спортивну нижню білизну.

Вона взяла в руки телефон і почала знімати на камеру своє шикарне тіло, особливу увагу вона приділила задній точці, максимально наблизивши телефон до попи.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Варто відзначити, що вона знаходиться в чудовій формі – плоский живіт і соковиті форми. Можна сміливо заявити, що вона дійсно варта уваги і звання "Королеви".

Нагадаємо, що епатажна українська співачка Оля Полякова показала, як вона відлітає з країни.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита виконавиця Оля Полякова влаштувала вечірній стрім і поспілкувалася з шанувальниками.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Оля Полякова потішила аудиторію скандальним виглядом.