Реліз Cyberpunk 2077 став причиною скандалу, і представники CD Projekt RED вирішили особисто звернутися до фанатів.

Співзасновник студії Марчин Івіньський вибачився перед гравцями за якість гри на PlayStation 4 і Xbox One, а також розповів про причини невдалого запуску тайтла і плани щодо його подальшого розвитку.

Керівник CDPR заявив, що студія планувала випустити максимально вражаючу версію Cyberpuink 2077 для PC і пізніше портувати її на PS4 і Xbox One. Але це завдання виявилося занадто складним, враховуючи обмеження» заліза " пастгена. Процес прискорився лише до грудня-з цієї причини обнадійливі помітно поліпшеним якістю тайтлу представники компанії вирішили все ж випустити гру в строк.

За словами Івіньського, на початку грудня розробники з кожним днем робили версію для PS4 і Xbox One все краще, тому керівництво очікувало, що з патчем нульового дня Cyberpunk 2077 прийде в норму. Однак інтенсивна робота над грою змусила CDPR зрушити термін передачі превью журналістам. У підсумку позбутися всіх недоліків студії не вдалося, оскільки внутрішні тести не виявили ряду критичних проблем.

Дорожня карта оновлень Cyberpunk 2077
Дорожня карта оновлень Cyberpunk 2077

Також Марчин Івіньський нагадав, що CD Projekt RED вже випустила кілька патчів, що поліпшують продуктивність Cyberpunk 2077. Найближчим часом команда розробників планує представити ще більше технічних оновлень-безкоштовні контентні DLC і апгрейд для консолей нового покоління очікуються пізніше, але до кінця 2021 року. Судячи з усього, більших доповнень варто чекати вже в 2022-му.

Крім іншого, Керівник CDPR попросив геймерів не звалювати провину на самих розробників, оскільки рішення про підготовку та випуск Cyberpunk 2077 приймав менеджмент. Івіньський запевнив, що верхівка студії теж не хотіла продавати користувачам неготову гру, але реалізувати поставлені плани в строк не вдалося.

Через проблеми з версією Cyberpunk 2077 для консолей минулого покоління CD Projekt RED довелося повертати кошти всім незадоволеним користувачам. До купи тепер гра ще недоступна в PS Store, а інвестори компанії подали на неї відразу кілька позовів. Крім того, ситуацією зацікавилася і влада Польщі.