Артистка похвалилася наколкою на інтимному місці.

Про це повідомляє видання Metropoles.

27-річна співачка з Бразилії Ларісса де Маседо Машадо, більш відома під своїм сценічним псевдонімом Анітта, зробила собі татуювання навколо ануса. Відеозапис цього з'явився в бразильських соціальних мережах напередодні.

співачка з Бразилії Ларісса де Маседо Машадо
співачка з Бразилії Ларісса де Маседо Машадо

На ролику популярна виконавиця стоїть на четвереньках, в той час як майстер з машинкою працює навколо її анального отвору. По всій видимості, процес це дуже болючий. Принаймні, Анітта не в силах стриматися і кричить від болю.

Анітта є найпопулярнішою співачкою в Бразилії і відома далеко за межами Латинської Америки. Вона записувала спільні композиції зі Снуп Догом, Джеєм Балвіном та іншими зірками. Також Анітта знімалася в декількох Бразильських серіалах і фільмах, наприклад, отримав міжнародне визнання — «місті Бога». На батьківщині артистка давно відома своєю епатажною поведінкою.

В Інтернеті можна легко знайти інформацію про подібний вид татуювань. Як зазначено на одному зі спеціалізованих ресурсів, анальна наколка — вельми рідкісний вид татуювань, на який рідко хто вирішується.

співачка з Бразилії Ларісса де Маседо Машадо
співачка з Бразилії Ларісса де Маседо Машадо

"Далеко не кожен сертифікований тату-майстер погодиться працювати в цьому місці. А вся справа в тому, що анус — досить чутливе місце з тонкою шкірою, великою кількістю нервових закінчень і судин. Той, хто бажає набити Анальне татуювання повинен дуже серйозно зважити всі фактори і ризики перш, ніж зайнятися підготовкою до цього заходу", - наголошується на сайті.

Згідно з інформацією видання Metropoles, Анітта набила навколо ануса фразу "I luv u"(спотворене написання «я тебе люблю» англійською).