Фахівець в області дієтології Людмила Бабич розповіла про те, який овоч має протираковий і імуностимулюючий ефект. За словами медика, саме стиглі помідори допоможуть захистити організм від проблем серця і судин, а також зміцнити кістки людини.

Про це повідомляє портал "Новини Ю.info"

За словами медика, помідори містять у своєму складі багато антиоксидантів і вітамінів, через що вони вважаються антивіковим продуктом, оскільки уповільнюють старіння клітин в організмі.

Також томати прискорюють виведення токсинів з організму і є профілактикою хвороби Альцгеймера, деменції і склерозу. Вони також мають протизапальну дію, додаючи їх в раціон харчування, людина знижує шанс розвитку онкологічного захворювання.

Користь помідорів
Користь помідорів

Крім того, лікар підкреслив, що помідори важливі в якості помічника в зниженні рівня поганого холектерину, а також цей овоч зміцнює кістки. Завдяки тому, що в помідорах міститься багато антиоксидантів і лікопіну, вони допомагають запобігти змінам в кістковій тканині.

Саме з цієї причини фахівці рекомендують додавати цей овоч в раціон харчування тим людям, які страждають від остеопорозу. Крім того, помідори потрібно їсти тим жінкам, у яких настала менопауза.

Нагадаємо, що фахівці розповіли про те, якими корисними властивостями володіють волоські горіхи.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, чи можна пити велику кількість йогурту.

Також портал "Українці" писав, що експерти розповіли про те, чому потрібно обов'язково їсти суп.