Фахівці в області дієтології розповіли про те, чому важливо вживати мед і як він відбивається на організмі людини. За словами медиків, до складу цього продукту входить багато антиоксидантів, він здатний замінити цукор, загоїти рани, а також знизити рівень поганих речовин.

Про це повідомляє портал "ChangeUA"

По-перше, до складу меду входить велика кількість антиоксидантів, які знижують шанс розвитку захворювань очей, серця, а також появи інсультів. Крім того, антиоксиданти, що входять до складу меду, здатні знизити артеріальний тиск.

По-друге, мед здатний замінити цукор, оскільки він, на відміну від цукру, не піддавався ніякій переробці. У порівнянні з цукром, мед містить в собі більше мінералів, нутрієнтів і антиоксидантів. Також цей продукт знижує рівень тригліцеридів, які погано впливають на серце.

Користь меду для організму
Користь меду для організму

По-третє, мед знижує рівень холестерину. Згідно з результатами досліджень, нектар з меду знижує показники "поганого" холестерину. Зате він збільшує рівень хорошого холестерину.

І, нарешті, цей популярний продукт здатний загоювати рани, ще в Стародавньому Єгипті жителі використовували мед для лікування ран і опіків. На даний момент медики теж підтверджують, що мед є ефективним засобом для загоєння хірургічних ран, опіків і діабетичних виразок.

Нагадаємо, що фахівці в області харчування розповіли, чому важливо включати банани в раціон харчування.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, чому не можна пити багато кави.

Також портал "Українці" писав, що експерти розповіли, яку користь організму несуть помідори.