Фахівці в області харчування і медицини розповіли про те, які прості продукти харчування допоможуть знизити підвищений кров'яний тиск в організмі людини. За словами медиків, молочні та кисломолочні продукти допоможуть знизити показники тиску в разі їх різкого підвищення.

Про це повідомляє портал "ГолосUA"

Відомо, що високий кров'яний тиск здатне збільшити шанс розвитку хвороб серця і судин. Також високий тиск може посприяти збільшенню шансу передчасної смерті. Тому фахівці розповіли, які продукти харчування знизять тиск.

За слова медиків, саме кисломолочні та молочні продукти допоможуть знизити показники тиску. До їх складу входять хімічні компоненти, корисні бактерії і органічні білки, які добре відбиваються на мікробіоті, покращують функцію і сприяють кращому розщепленню їжі.

Користь молочних продуктів
Користь молочних продуктів

Як пояснили фахівці з мексиканського Центру досліджень і розробок харчових продуктів, саме ферментоване молоко допомагає надавати антигіпертензивний вплив на організм.

Користь молочних продуктів
Користь молочних продуктів

Крім такого молока, допоможуть знизити кров'яний тиск такі кисломолочні продукти, як йогурт, кефір, знежирені вершки і скандинавське кисле молоко.

Нагадаємо, що фахівці пояснили, якої шкоди може завдати на здоров'я людини надмірне вживання кави.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, яка Спеція допоможе поліпшити здоров'я нирок.

Також портал "Українці" писав, що експерти розповіли, який продукт допоможе поліпшити мозкову діяльність.