Автор онлайн-курсу з кулінарії "Мислити як кухар", відомий і успішний кухар Євген Клопотенко поділився шикарним постом у соцмережі. Він звернувся до української аудиторії з цікавою пропозицією.

Відповідну публікацію Євген Клопотенко оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"Борщові війни - то вам не жарт. От напишеш ти, наприклад, що додаєш квасолю, а тобі у відповідь - «якого фіга». Напишеш, що не додаєш квасолю, а тобі у відповідь все одно - «якого фіга». І м‘ясо не те. Сметану треба. Сметану не треба. З щільністю трабли. А як ти капусту нарізав взагалі? І хіба то колір справжнього борщу? Насичено червоний. Ні, буряковий. Ноу-ноу, лише помаранчевий. Картоплю розтовкти. Картоплю не товкти. У справжньому борщі мають бути яблука. У справжньому борщі не мають бути яблука. Обов‘язково цукор. Який до біса цукор? Борщ є борщем коли він на живому вогні. Та нє, головне, щоб салоТа нє, головне, щоб любов", - підписав пост українкою кухар.

Крім цього, Євген зробив дуже цікаву пропозицію, яка зацікавила українців.

"Але у мене з‘явилася трохи шалена ідея. До Дня Незалежності я створив спецпроєкт. Сенс його в тому, що кожний українець може поділитися своїм власним рецептом борщу. На меті наварити 3 000 000 літрів і подарувати країні всеукраїнський борщ. Переходите на спеціальний сайт, обираєте продуктики, які додаєте до борщу, і натискаєте «зварити». Готово. Можете ще продублювати свій рецепт у соцмережах, щоб розповісти всім про те, який він - ваш борщ. Тільки хештег не забудьте особливий. Всі деталі за посиланням в профілі", - продовжив відомий шеф-кухар.

Євген Клопотенко
Євген Клопотенко