Після того, як кліп Uncharted 4 був опублікований в Твіттері, платформа соціальних мереж була затоплена хвалебними відгуками з приводу епічного завершення чудесної ігрової серії в 2016 році.

Uncharted 4 \\ кадр з гри
Uncharted 4 \\ кадр з гри

Шанувальники серії ігор Uncharted від Naughty Dog все ще існують, і як і раніше хвалять її епічне завершення 2016 року, оскільки Uncharted 4 знову набирає популярність в Twitter.

Протягом десяти років серія Uncharted відправляла гравців у подорож по всьому світу. Від тропічних островів до замерзлої тундри геймери зазнали пригод мисливця за скарбами Натана Дрейка, чия шахрайська харизма якимось чином змогла компенсувати неймовірну кількість вбивств, які він набрав під час проходження франшизи.

Uncharted 4 \\ кадр з гри
Uncharted 4 \\ кадр з гри

Коли в 2016 році історія Натана завершилася в Uncharted 4: A Thief's End, це був емоційний і відповідний фінал для його героя. Геймерам довелося стати свідками щасливого життя, яке Нейтан будує з героїнею серіалу Оленою Фішер, після того, як вони разом як чоловік і дружина створили нове підприємство. Очевидно, що цей фінал досі залишається в пам'яті фанатів, хоча з моменту його випуску пройшло чотири роки.

Uncharted 4 \\ кадр з гри
Uncharted 4 \\ кадр з гри

Ігровий обліковий запис Twitter bestofvidgames дякує за те, що вони почали ностальгічну подорож по стежці Пам'яті Uncharted.

Нещодавно в акаунті був опублікований знаменитий Відеоролик, дія якого відбувається в Кінгз-Бей, де брати Дрейк біжать від групи озброєних найманців на мотоциклі. Незабаром після цього Uncharted 4 знову став популярним у Твіттері. Шанувальники серіалу завалили платформу соціальних мереж компліментами і захопленням AAA-грою Naughty Dog. Багато хто продовжує хвалити гру, бажаючи, щоб вона отримала оновлення для поточного покоління ігор (хоча в неї вже можна грати на PS5 завдяки зворотній сумісності).

Все ще є великі надії на Uncharted 5 у майбутньому, оскільки за сценою формується нова перша студія від Sony. Залишається тільки здогадуватися, чи стане це нове студійне підприємство ще одним доповненням до серії Uncharted.

Існують теорії, що Кассі Дрейк, дочка-підліток Нейта і Олени, могла б стати ідеальним персонажем, щоб перенести франшизу в нове покоління ігор, несучи факел її батькам, які шукають гострих відчуттів.

Uncharted 4 \\ кадр з гри
Uncharted 4 \\ кадр з гри

Однак це досі залишається лише домислами і бажаннями фанатів, так як нічого не було підтверджено щодо наступної частини відеоігри Uncharted.

Актор озвучування Нолан Норт раніше заявляв, що хотів би знову зіграти свою роль Натана Дрейка, даючи шанувальникам серіалу надію, що вони, можливо, ще раз зможуть зробити крок у світ героїчного мисливця за скарбами.

Однак до тих пір, поки цей день не настане (або не настане), фанатам доведеться задовольнятися сентиментальними поїздками назад в Uncharted 4: A Thief's End і чекати майбутній в наступному році приквел з живим бойовиком з Томом Холландом.