Після запуску Call of Duty: Black Ops Cold War Activision повідомила, що чисті замовлення франшизи Call of Duty перевищили 3 мільярди доларів лише за останні 12 місяців.

Чисті замовлення, за даними Activision, є "операційною метрикою, яка визначається як чиста кількість продуктів та послуг, проданих цифровим способом або фізично проданих протягом періоду, і включає, серед іншого, ліцензійні збори, товари та стимули для видавців. Дорівнює чистій виручці без урахування відстрочок".

Call of Duty
Call of Duty

У 2020 році чисті замовлення Call of Duty зросли на 80% порівняно з минулим роком, при цьому кількість проданих одиниць також збільшилася на 40%. Крім того, Activision повідомила, що в 2020 році в ігри франшизи Call of Duty грали понад 200 мільйонів чоловік.

На консолях і ПК в Call of Duty зафіксовано найбільшу кількість гравців за всю історію франшизи, а листопад 2020 року став найбільшим місяцем за всю історію з точки зору кількості гравців в місяць і кількості ігрових годин.

Call of Duty: Warzone
Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone, безкоштовна гра, мала великий вплив на ці цифри, і з моменту її запуску 10 березня 2020 року кількість гравців перевищила 85 мільйонів.

Call of Duty: Black Ops Cold War отримає величезну підтримку, і перший сезон вийде 16 грудня. Це оновлення включатиме інтеграцію контенту Black Ops Cold War В Warzone, а також нові карти і режими, вирішення проблем і багато іншого.