Fortnite виводить з гри всі вантажівки, але Epic Games не повідомляє, чому розробники зробили цей крок і чи можуть вони повернутися.

На цьому тижні Fortnite внесла в гру ще одну зміну через очевидну проблему з однією з її функцій. Хоча в Fortnite є безліч інших транспортних засобів, які можуть використовувати гравці, в найближчому майбутньому в грі не буде вантажівок.

Fortnite
Fortnite

Вилучення вантажівок з гри не є чимось новим для Epic Games. У Fortnite було додано і прибрано безліч транспортних засобів протягом багатьох років. Однак "звичайні" автомобілі, такі як легкові та вантажні автомобілі, не були додані в гру до 3 сезону. Вантажівки були основним продуктом для гравців, оскільки вони додавалися прямо зараз. Це був перший раз, коли Epic довелося видалити їх повністю.

В офіційному Twitter-акаунті Fortnite Status розробники зробили коротке оголошення про вилучення. У цьому оголошенні лише сказано, що існує "проблема", яку потрібно вирішити, і що розробники "завантажили" вантажівку OG Bear.

Fortnite
Fortnite

Поки що Epic Games не запропонувала жодних пояснень того, в чому була проблема, або як довго, на її думку, вантажівки повинні бути відсутніми. Оголошення змусило абонентів облікового запису коментувати, як вони були роздратовані цим введенням, а деякі стверджували, що вантажівки – найкращі автомобілі в грі. Інші почали називати Fortnite мертвою грою, згадуючи дебати, які велися в Твіттері близько тижня тому. Деякі висловлювали побоювання, що вантажівки ніколи не повернуться.

Незважаючи на весь успіх Fortnite, Epic має тенденцію досить часто вносити невеликі зміни в гру. Іноді ці налаштування, доповнення та видалення включають нові скіни або абсолютно нову карту. В інших випадках це просто невелика функція, модифікація автомобіля або танцювальна емоція.

Одна відмінність між деякими недавніми оновленнями, які Epic внесла до своїх карт і транспортних засобів, і тим, що вантажівки повністю пропадають, полягає в тому, що ці автомобілі відіграють центральну роль у деяких щотижневих випробуваннях 5 сезону.

Fortnite
Fortnite

Ті, хто може бути стурбований тим, що вантажівки будуть вилучені з гри на тривалий період часу, можуть вказати на відносно швидке повернення функції прокладки піщаних тунелів в Fortnite. Epic доводилося видаляти цю функцію кілька разів з тих пір, як вона була представлена на початку 5 сезону.

В останній раз функцію прокладки піщаних тунелів прибирали в грудні і додали назад тиждень тому. На даний момент гравцям доведеться почекати і подивитися, оскільки було зроблено дуже мало подробиць про те, що спонукало прийняти рішення про видалення OG Bear і чи буде видалення назавжди.