God of War: Ragnarok офіційно був названий фанатами на IMDB найбільш очікуваним релізом 2021 року.

Очікується, що наступні кілька років будуть забиті великими релізами, щоб надолужити минулорічні затримки, що в якийсь момент дозволить світу повернутися до нормального життя. Серед безлічі нових ігор-God of War: Ragnarok від студії Santa Monica Studio, яка нещодавно була визнана найбільш очікуваною відеогрою 2021 року.

God of War: Ragnarok
God of War: Ragnarok

Опитування, організоване IMDB, порівняло 35 майбутніх ігор один з одним і дало волю публіці, щоб оголосити переможця. Тепер, коли підведені результати, ми бачимо, що наступна частина саги про Кратоса очолила опитування, набравши колосальні 320 голосів. Для порівняння, Horizon: Forbidden West зайняв друге місце з 180 голосами, в той час як Far Cry 6 зайняв третє місце з 106.

Horizon Zero Dawn // скріншот з гри
Horizon Zero Dawn // скріншот з гри

Інші ігри, які брали участь у конкурсі, включаючи Hogwarts Legacy, Gotham Knights і The Lord of the Rings: Gollum – увійшли в десятку кращих.

Про Рагнарок було оголошено у вересні минулого року, і він збирається продовжити історію Кратоса і Атрея після цього жорстокого кліффхенгера в кінці God of War.

God of War: Ragnarok
God of War: Ragnarok

Ходили чутки, що в наступній частині серії Sony, можливо, не буде версії для PS4, щоб зосередитися на іграх наступного покоління. Також ходило кілька чуток про можливу участь Роджера Кларка в "Рагнароку", в більшості з яких актор Red Dead Redemption 2 озвучував Тора. Крім припущень, ми принаймні знаємо, що продовження буде прагнути вразити.

Команда розробників Рагнарока привітала деяких нових членів команди, в тому числі нещодавно прибулого аудіодизайнера The Last of Us Part 2 Бо Ентоні Хіменеса. Колишній співробітник Naughty Dog також працював над Uncharted: The Lost Legacy і Ori and the Blind Forest, і буде дуже цікаво бачити, як його талант може бути використаний для Рагнарока. Алан Пірс також приєднався до команди як письменник ще в листопаді.