PlayStation представить на ПК більше ексклюзивної лінійки ігор, починаючи з ексклюзивної гри days Gone для PS4 навесні 2021 року.

Days Gone
Days Gone

В інтерв'ю GQ генеральний директор Sony Interactive Entertainment Джим Райан сказав, що випустити більше портів для власників ПК було "прямим рішенням". У описі GQ згадується, що Days Gone стане першим з цих портів для ПК Цієї весни, але Райан прямо не цитує цього.

Days Gone
Days Gone

Sony підтвердила IGN, що Days Gone вийде на ПК навесні.

"Я думаю, що дещо змінилося", - відповів Райан, коли його запитали, чому компанія змінила свій підхід до випуску ексклюзивів для ПК.

Days Gone
Days Gone

"Зараз ми знаходимося на початку 2021 року, коли наші студії розробки та ігри, які вони роблять, знаходяться в кращому стані, ніж будь-коли раніше. Зокрема, у другій половині циклу PS4 наші студії зробили кілька чудових, відмінних ігор. Є можливість представити ці чудові ігри ширшій аудиторії і визнати економіку розробки ігор, яка не завжди проста. Вартість створення ігор зростає з кожним циклом, так як рівень інтелектуальної власності поліпшується. Крім того, наші продукти стало простіше уявити і зробити доступним для користувачів, які не використовують консолі. Так що це досить просте рішення для нас".

Days Gone
Days Gone

Раніше компанія оголосила і випустила на ПК Horizon Zero Dawn. Райан пояснює, що SIE оцінила реакцію на цей порт при прийнятті рішення про випуск більшої кількості портів, пояснивши, що гравцям на ПК "він сподобався, і вони купив", і що не було "серйозної негативної реакції" з боку гравців PlayStation на гру, що виходить для консолей. "Ми продовжимо робити кроки в цьому напрямку", - додав Райан.

Days Gone
Days Gone

Зрозуміло, було більше доказів того, що Sony хотіла вивести на ПК більше продуктів з лінійки власних продуктів, так як в корпоративному звіті Sony за 2020 рік згадувалося, що компанія "вивчить можливість розширення наших власних продуктів на платформу ПК з метою збільшення зростання нашої прибутковості".