Хоча Hideo Kojima не сказав жодної конкретної речі про наступну гру Kojima Productions, він любить дуже туманно дражнити фанатів тим, над чим працює, або іноді просто думками над тим, як працювати. І він знову зробив це.

У п’ятницю він поділився своїм робочим столом у Twitter, супроводжуючи допис тим, як він розробляє нову гру з арт-директором Йоджі Шинкавою. Як би там не було, схоже, це дуже ранні нариси, а основи ще обговорюються.

Фото його столу - те, що цікаво. Найвизначніший об’єкт - це ВВ із Death Stranding, який, очевидно, спеціально там розташований. Це, звичайно, змусило людей замислитися, чи Kojima Productions вже працює над продовженням, але це може бути новою приманкою.

BB також сидить на вершині ескізу Star Destroyer, але журналісти не думають, що Всесвіт є досить приємним, щоб дати нам гру Зоряних воєн від когось такого дивного, як Kojima, тому припустимо, що це просто випадковий ескіз і нічого більше.

Продовження Death Stranding - це те, про що Коджима вже обговорював. Не підтверджуючи нічого, він сказав, що почне з нуля, а не буде робити це прямим послідовником першої частини. Тоді немає Сема Портера, але він все одно хотів би знову працювати з Норманом Рідусом.

Kojima також висловив зацікавленість у створенні менших або епізодичних ігор, але це не виключає більше Death Stranding. Студія планує працювати над кількома проектами, і один з них буде ще однією великою грою. Крім ігор, Кожіма любить робити мангу, і в документальному фільмі BBC він заявив, що студія найближчим часом почне знімати фільми.

Зрозуміло, у нас ще навіть не було першої Death Stranding на ПК. Однак це Death Stranding вже з'явиться скоро, дозволяючи нам нарешті розібратися навколо ісландського пост-апокаліптичного США, повного людей зі смішними іменами. Ви зможете грати у Death Stranding на ПК 14 липня.