Останнім часом до українського інформаційного простору часто "вкидається" інформація про перегори в росії.

Нібито на президента Зелнеського тисне Захід з ними і рано чи пізно може "додавити". У своєму інтерв'ю Наталії Мосейчук Давид Арахамія розповів, що в них зараз немає сенсу, оскільки Україна має невигідну переговорну позицію.

Давид Арахамія, кадр з інтерв'ю Наталі Мосейчук
Давид Арахамія, кадр з інтерв'ю Наталі Мосейчук

Свою думку щодо переговорів із росією висловив і радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. Про це він розповів в інтерв'ю 24 каналу.

Так, за словами Подоляка, Україна в жодному разі не пропонуватиме росії світ, тому що це "означає виконати її ультимативні капітулянтські вимоги". При цьому він наголосив, що єдине, що може запропонувати Україна росії – це програш у війні.

"Україна за жодних обставин не може говорити про якийсь мир із росією. Тому що Україна деокупує свої території, веде оборонну війну від росії для того, щоб вийти на територіальну цілісність і суверенітет у повному обсязі. Тож Україна не може нічого пропонувати. А росія нічого й не пропонуватиме. Тому що, якщо ти зайшов з війною в іншу країну – ти її руйнуєш, ти вже скоїв безліч військових злочинів, тоді ти можеш або програти та відповідати за все це, чого росія категорично не бажає. Або не програти, не відповідати і вдавати, як у 2014 році, що "нічого не робили, це ви самі 8 років бомбите Донбас", - заявив радник керівника ОП.

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк

Крім того, Подоляк вкотре повторив позицію президента України Володимира Зеленського, що "немає миру та переговорних процесів, які пропонує росія".

"Путіну не потрібно про щось домовлятися, він хоче вбивати. Не тільки путін, а й велика кількість росіян люто ненавидять нас через те, що ми принизили їх. Показали, що немає жодної величі росії. Немає жодного "великого російського світу". Немає нічого великого під назвою росія у XXI столітті. Вони нас люто ненавидять і не зможуть компенсувати цю ненависть інакше, ніж вбивши велику кількість українців”, - наголосив радник керівника ОП.

Володимир путін, кадр з інтерв'ю
Володимир путін, кадр з інтерв'ю

Нагадаємо, що у Верховній Раді визначили, коли пройдуть президентські вибори: скільки залишилося Зеленському.

Раніше ми повідомляли, що Росія була готова закінчити війну навесні 2022 року, Арахамія розповів про переговори: "Приїхав Джонсон і сказав, що воюватиме".