Зовсім недавно Україна та Великобританія підписали довгострокову угоду про безпеку.

Володимир Зеленський розповів, наскільки це вигідний документ для України, адже зобов'язання Великобританії щодо цього документа діятимуть до вступу України до НАТО. Ця угода стала першою серед безпекових договорів на виконання домовленостей, погоджених під час Вільнюського саміту НАТО між Україною, членами "Групи семи" та державами, які до них приєдналися.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

Тоді ж Володимир Зеленський розповів, що угоди з безпеки з іншими країнами теж у процесі розробки і ось на фінішну пряму у цій вирвалася Франція. У Києві під час візиту французької делегації відбувся черговий раунд переговорів із Францією щодо укладання двосторонньої угоди про надання Україні гарантій безпеки.

Про це пише пресслужба Офісу президента.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч із делегацією Французької Республіки, до складу якої увійшли дипломатичний радник президента Франції Еммануель Бонн, керівник військового штабу президента Франції Фаб'єн Мандон, радники президента Франції Ксав'є Шатель та Бертран Бюшвальтер.

У рамках візиту французької делегації Андрій Єрмак та Еммануель Бонн поклали квіти до Стіни пам'яті загиблих в Україні на Михайлівській площі у Києві.

Французька делегація у Києві, фото: Офіс Президента
Французька делегація у Києві, фото: Офіс Президента

Зазначається, що команди обговорили доопрацьований проект угоди та узгодили позиції щодо окремих елементів документа.

"Наші переговорні команди сьогодні продемонстрували відчутний прогрес і наблизилися до фіналізації двосторонньої угоди", – наголосив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква.

Учасники переговорів висловили сподівання на можливість підписання угоди вже найближчим часом.

Нагадаємо, що родина Зеленського збідніла у 2022 році: Президент України вирішив не ховати свої доходи.

Раніше ми повідомляли, що в Україні пообіцяли путін відсунути "демілітаризовану зону", але є нюанс: "Вони там зможуть квакати".