Колишній президент України Петро Порошенко 6 листопада повідомив, що коронавірусом заразилася його теща, яка зараз фактично при смерті.

Про це він заявив в ефірі шоу "Свобода слова Савіка Шустера", відео було опубліковано в Facebook, але потім видалено.

"У моєї дружини Марини зараз в лікарні від коронавірусу помирає мама. Вона знепритомніла. Підіть і скажіть зараз Марині всю цю нісенітницю, яку ви зараз говорите на всю країну! Дуже боляче, коли ти втрачаєш дуже близьку людину", - сказав Петро Порошенко.

Зазначимо, матері Марини Порошенко Людмилі Переведенцевій цього року виповнилося 84 роки.

Так само Петро Олексійович не упустив шансу нагадати голові МОЗ про те, що лікарні переповнені, а на "гарячу лінію" не додзвонитися.

Напередодні п'ятий президент України згадав що "до булави потрібна голова" в черговому пориві критики чинного глави держави.

"Зеленський яскраво підтверджує українське прислів'я:"до булави потрібна голова". Виходячи з проєкту бюджету, він є особистою розпискою пана Зеленського у власній некомпетентності та дилетантстві", - написав Порошенко.

Втім, підтримки серед українських користувачів Twitter екс-гарант не знайшов. Йому тут же пригадали й "вбивчу реформу медицини імені Супрун", дешевий піар і організацію масових мітингів проти влади під час різкого погіршення епідеміологічної ситуації в країні, та й багато іншого.