Політик з партії "Опозиційна платформа - за життя" Ілля Ківа був спародійований "Кварталом 95". Студія розмістила відео в своєму Instagram.

Квартал 95
Квартал 95

Ролик-пародія на інтерв'ю народного депутата Іллі Ківи виданню Бігус.Інфо.

У ньому актор, що зображає Ківу, називає Бігуса корупціонером. При цьому стверджує, що так вважає не він, а його «безпосередній начальник Віктор Медведчук, опозиціонер і ентузіаст».

Також засуджується розслідування з приводу скандального рішення Конституційного Суду щодо скасування електронного декларування.

«Навіщо взагалі простим смертним, особливо цим пенсіонерам і старикастам, знати, скільки отримують чиновники або депутати? Що це за свавілля? Я вам так хочу сказати, не рахуйте чужі гроші! Повірте мені, у вас життя не вистачить, щоб порахувати доходи одного депутата», — говорить «Кива».

Раньше Українець писали, що художній керівник і автор Студії "Квартал-95" Олександр Пікалов зачарував фанатів знімком зі своїм сином Михайлом. За словами Пікалова, цій фотографії, на якій він сидить на крутому байку з сином, вже 10 років.

Відповідну фотографію Олександр Пікалов опублікував на своїй сторінці в Instagram.

44-річний сценарист показав свого сина Мішу, якому на момент фотографії було всього 4 роки. На знімку вони обидва сидять на крутому чорному байку, позуючи на камеру.

При цьому, Пікалов одягнений в джинси і шкіряну куртку, а на голові у нього можна помітити модні сонцезахисні окуляри. Син його був одягнений теж в шкіряну куртку і джинси з кросівками. Дивлячись на фотографію, можна зробити висновок, що Пікалов спеціально одягнувся так і одягнув свого сина, щоб виглядати, як можна, ефектно.