Депутати Верховної Ради дуже часто займаються на роботі не тим, чим повинні. Українці не раз ставали свідками цього.

То самозадоволюються, дивлячись на фото напівоголених дівчат, то переписуються з коханками, то вибирають нові вбрання... До всього цього, як би дико це не звучало, ми вже звикли... І ось тільки недавно слуга народу Олена Криворучкіна вляпалася в скандал з діамантовим годинником за 154 мінімалки, як її однопартієць встиг переплюнути цей "шедевр" своїм вчинком.

Олена Криворучкіна зі Слуги народу
Олена Криворучкіна зі Слуги народу

У Верховній Раді ні для без еротики. Слуга народу Євген Петруняк замість прийняття важливих законів уважно розглядав величезні голі груди.

Євген Петруняк у ВР
Євген Петруняк у ВР

Євген Петруняк у ВР
Євген Петруняк у ВР

І це неподобство показали по телевізору в ефірі каналу"Рада". Нардепа навіть не збентежило, що в цей момент за макрофоном виступав його колега. Звичайно, великі жіночі принади розглядати куди приємніше.

А тепер давайте згадаємо, що нардепам платять зарплату з наших податків і заплачемо. Але це, напевно, друзі йому скинули, щоб поприколюватися. Очікуємо на такі відмовки.

Але це не всі еротичні сканали на сьогодні. Переказ свідчить, що якщо зайти на сайт Київської міськради і клікнути на комітет лісового господарства, то можна потрапити на сторінку салону еротичного масажу. Серед послуг Київського "лісового господарства" - боді, тайський та інтимний масажі. Також можна дізнатися ціни на місцевих чиновниць і оцінити зали для засідань.