На початку 2022 року в деяких містах України дорожчатиме проїзд на громадському транспорті. Відомо, що влада Чернівців та Запоріжжя планують підвищити вартість проїзду для всіх українських громадян у транспорті.

Про це повідомляє портал "Индустриалка" и "Молодой буковинец".

Що стосується Запоріжжя, то пропозиція про підвищення цін на проїзд розміщена в міській раді, а розглядати його будуть тільки на початку наступного року. При цьому, наголошується, що вартість проїзду на транспорті будуть варіюватися в залежності від маршруту.

Які мікроорганізми населяють транспорт та метрополітен?
Які мікроорганізми населяють транспорт та метрополітен?

В цілому, якщо на сьогоднішній день проїзд коштує 8 гривень, то потім він буде коштувати 12 гривень. Наприклад, на маршруті курсуванням у Хортицький район вартість проїзду становитиме 14 гривень. Вартість проїзду в комунальному транспорті хочуть зрівняти, зробивши його скрізь по 10 гривень.

Такі ж плани є і у міської ради Чернівців, де з 1 лютого хочуть теж збільшити вартість проїзду в транспорті. Так, з 1 лютого 2022 року їздити в маршрутках Чернівців можна буде не за 7 гривень, як зараз, а вже за 9 гривень.

Проїзд у транспорті
Проїзд у транспорті

"Встановити з 01.02.2022 року тариф на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування в межах території Чернівецької міської територіальної громади у розмірі 9,00 грн. в автобусах, що виконують перевезення пасажирів у звичайному режимі, в режимі маршрутного таксі і в автобусах, що працюють в експресному режимі руху", - зазначено в проекті рішення.

Нагадаємо, що у сільських місцевостях України можуть прибрати маршрутний транспорт.

Як раніше повідомляв портал "Українці", на території України можуть різко подорожчати квитки на потяги.

Також портал "Українці" писав, що у Кабінеті Міністрів України хочуть скасувати безкоштовний проїзд для пільговиків.