Десятирічна дівчина загиблого прикордонника написала зворушливого листа до королеви Великобританії Єлизавети з проханням вплинути на агресора, який зараз бряцає зброєю у кордонів України та продовжує вбивати наших громадян.

Про це стало відомо з публікації Державної прикордонної служби у мережі Фейсбук.

"Ваша Величносте! Скажіть Путіну, щоб він забрав свої танки і своїх солдат від нашої землі. Ваша Величносте! Я, Саша Матвієнко, з українського міста Кропивницького. Мені 10 років, 7 з яких я живу без тата. Він був військовим, його вбили на війні на Донбасі. Мені дуже сумно, що ми тепер тільки вдвох із мамою. Зараз Росія знову лякає мою країну великою війною, а війна — це коли гинуть тата і багато, багато мирних людей. Я Вас дуже прошу, скажіть Путіну, щоб він забрав свої танки і своїх солдат від нашої землі. Я бачила на фото, що у вас маленькі правнуки. Вони щасливі, бо мають тата і маму. Я бажаю Вам миру і бути здоровою. Дуже вірю, що Ви поважна пані — Королева Великої Британії, прочитаєте мого листа і попросите російського Путіна не вбивати українських людей", – звернулася донька загиблого Героя до Єлизавети II.

Саша Матвієнко з загиблим батьком-прикордонником
Саша Матвієнко з загиблим батьком-прикордонником

Навесні 2015 року фото трирічної дівчинки Саші, котра стискає в руці Орден «За мужність», облетіло мало не увесь світ. Нагороду вона отримала замість свого батька, прикордонника Андрія Матвієнка, який рятуючи з-під обстрілу товаришів, отримав смертельне поранення.