Коли українці бачать, що якийсь продукт починає дорожчати чи зникати з полиць магазинів, то розпочинають активну його закупівлю.

Це почалося ще за часів пандемії коронавірусу та посилилося з початком повномашстабної війни. Звичайно, не всі замислюються про те, що ви витратите гроші, а продукт може зіпсуватися (у крупах заведуть жучки, консервація прийде в непридатність або просто вийде термін придатності товару), але для свого заспокоєння таким займається майже кожен.

Є в кожному будинку: названо найтоксичніший предмет в холодильнику
Є в кожному будинку: названо найтоксичніший предмет в холодильнику

Звичайно, є й ті, хто, наприклад, купує 2-3 пачки масла: одну, яку використовує, кладе в холодильник, а дві інші в морозилі чекають свого часу. Але чи знали ви, що у заморожуванні вершкового масла теж є свої нюанси? Про це й поговоримо нижче.

Найпростіший спосіб заморозити вершкове масло - залишити його в його оригінальній упаковці. Якщо ви плануєте довгострокове зберігання або вже витягли олію з оригінальної упаковки, рекомендується обернути її в поліетиленову плівку. Це допоможе уникнути попадання сторонніх запахів у морозильне відділення холодильника або морозильної камери.

Для додаткового захисту помістіть обернене масло у герметичний контейнер для зберігання харчових продуктів, наприклад, у щільно закритий пакет, та розмістіть його у морозильній камері. Правильно заморожене вершкове масло збереже свою якість протягом приблизно шести місяців, за умови, що ви дотримуєтеся всіх рекомендацій щодо зберігання.

Вершкове масло, фото з вільних джерел
Вершкове масло, фото з вільних джерел

Як розморожувати заморожене масло

Розморожувати вершкове масло можна кількома способами. Якщо у вас є час, залиште його в холодильнику на ніч або кілька годин при кімнатній температурі на столі. Цей метод більш м'який і дозволяє маслу поступово відновити свою текстуру.

Якщо ви хочете прискорити процес розморожування, можна нарізати заморожене масло на невеликі шматочки або натерти його на тертці з великими отворами. Таким чином, масло розморозиться швидше і буде готовим до використання.

Нагадаємо про простий, але смачний торт "Сметанник" , який готується без духовки: рецепт із 3 інгредієнтів.

Раніше ми повідомляли, що ніколи не додавайте ці 3 інгредієнти в шарлотку, інакше випічка буде зіпсована: секрети пекарів.