Російський співак Влад Топалов 16 вересня в соціальній мережі Instagram заявив, що не відразу усвідомив, як йому пощастило із дружиною – українською ведучою Регіною Тодоренко.

"Є люди, які дуже довго до всього "доходять". Тож я з кожним днем дедалі більше розумію, як же мені пощастило і який я щасливий. Немає більшої нагороди для чоловіка, ніж мати поруч найкращу жінку і, як наслідок, найкращих дітей! Дякую тобі за все, моє кохання!" – написав він.

Влад Топалов – чоловік української ведучої Регіни Тодоренко, яка живе в Росії. Пара зареєструвала шлюб у 2018 році, наразі Регіна та Влад виховують 2-річного синочка Майкла.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" публікував зворушливе зізнання Регіни Тодоренко щодо відносин у родині: "Практично кожен раз, коли я їду на зйомку, я ридаю. І кожен раз, коли приїжджаю, теж ридаю."

А також дивіться зворушливе відео від Дмитра Монатіка, котрий вперше за п'ять років наважився показати своїх синів публіці.

Окрім цього нещодавно портал "Українці" публікував цікавинку з життя 75-річного Євгена Вагановича Петросяна, якому у свої роки вдалося отримати спадкоємця від молоденької дружини.