Найвідоміша хуторянка-молдованка Софія Михайлівна Ротару полюбилася не одному покоління. Співачкавже багато років на сцені, але свою популярність не втратила і є завжди бажаним гостем на будь-якому концерті. Але коронавірусна пандемія змінила ситуацію і багато зірок постраждала через відсутність виступів. Тому і наважуються на крайні заходи.

Як передає портал Українці, знаменита співачка знову буде виступати в Росії. Про це пише "Собеседник"

Директор знаменитої співачки Сергій Лавров розповів, що це рішення пов'язане із коронавірусом. І саме через нього співачка не з'являлася у Москві майже рік.

Софія Ротару
Софія Ротару

За інформаціє першоджерела, у співачки зараз проблеми з фінансами – вона залишилася без концертів.

"Ситуація загострюється тим, що вона отримує гонорар тільки в валюті: 50 тисяч доларів.Так як євро підскочив, то і гонорар у співачки виріс автоматично. Знижувати його, як зробили російські зірки, Софія Михайлівна не хоче" повідомив директор Ротару.

Лавров також додав, що у Софії Михайлівни дуже дорога логістика – квитки на літак, оренда VIP-залу, готель для зірки і колективу. Загалом набирається сума на 2 млн.

"Тому замовники обирають тих, хто дешевше. Зараз криза: грошей ні у кого немає", розповів директор співачки.

За словами Лаврова, іноді співачка виступає безкоштовно. Наприклад, у друзів або на новорічних зйомках на Першому каналі та на Росії 1.

Варто зазначити, що Софія Михайлівна зараз летить до Москви, щоб виступити в "Пісні року".

"Хочу підкреслити: виступ Ротару на фестивалі "Пісня року" буде безкоштовним. У Софії Михайлівни давня дружба з Ігорем Крутим, тому гонорар їй ніхто платити не буде", підкреслив Сергій Лавров.

Нагадаємо, що Софія Ротару благословила онуку на шлюб з мільйонером.

Раніше Українці повідомляли, що Софія Ротару втратила важливе джерело доходів.

Також ми повідомляли, що було розкрито секрет "вічної молодості" Софії Ротару.