Кримський дует із сестер-двійняшок Anna Maria на українській естраді з 2004 року. Сестри неодноразово потрапляли в скандали через сумнозвісні події 2014 року. В недавньому інтерв'ю Марія шокувала неочікуваним зізнанням.

Як передає портал Українці, учасниця скандального дуету повідомила, що три роки тому вперше стала мамою. Співачка подарувала коханому, звукорежисеру Вадиму В'язовському сина. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Зоряному шляху".

Співачка не розголошувала імені дитини та інших подробиць, але зазначила, що навіть деякі друзі пари не знали про існування дитини.

"Ми, до речі, до цього моменту ніде й ні з ким про це не говорили, і ми не писали про це у своїх соцмережах. У мене є маленький син. Йому вже 3 роки виповнилося. Я думаю, що зараз багато хто навіть з наших друзів буде шокований", розповіла учаниця дуету.

Марія Опанасюк із чоловіком Вадимом. Фото з instagram.

Марія додала, що приховувала свій стан об’ємними костюмами, а повернулася на сцену через місяць після пологів.

"Ми якось виступали в Буковелі, там ще був Влад Яма, у нас тоді ще не було няні, і дитина просто в колисці спала у гримерці. І ми попросили Влада Яму побути з дитиною 15 хвилин, поки ми на сцені. Він погодився" поділилася співачка.

Зазначимо, що Марія Опанасюк та Вадим В'язовський разом уже чотири роки. Пара одружилася в 2016 році, через п’ять місяців після заручин. Різниця у віці між коханими - 10 років.

Нагадаємо, що cтрункі ніжки Ані Лорак змусили шаленіти всіх шанувальників.

Раніше Українці повідомляли, що Сергій Бабкін поділився зізнанням про уживання з дружиною Сніжаною.

Також ми повідомляли, що майже оголена Сєдокова розповіла про ознаки старіння.