Відомий український співак Олег Винник розчулив не одне жіноче серце свої чарівним голосом та неймовірною харизмою. Артист має величезну армію шанувальниць-"вовчиць", яка зростає з кожним днем. Але серце співака належить одній єдиній.

Як передає портал Українці, під час свого виступу на телепроєкті "Танці з зірками" співак підігрів чутки про свою відносини із Таюне (Таїсія Сватко).

Олег Винник та Таюне, скріншот із відео
Олег Винник та Таюне, скріншот із відео

Співак виконав свою душевну пісню "Як жити без тебе" і несподівано показав сво почуття до своєї бек-вокалістки. Цей момент дуже розчулив шанувальниць співака.

"Дякую за душевний, гарний виступ! Олеже, Ви з Таюне, дійсно, дві половинки одного сердечка! Успіхів вам, любимо безмежно!", "Олег, дуже-дуже раді знову бачити вас на сцені. Удачі вам, процвітання і творчого натхнення!" - написали в коментарях "вовчиці".

Скріншот коментарів до виступу Олега Винника
Скріншот коментарів до виступу Олега Винника

Зазначимо, що офіційно стосунки між Олегом Винником та Таюне підтвержені не були, проте артисти не одноразово показували свою стосунки на людях. Також слід зазначити, що Винник німецькому виданню розповів, що має сина Юліана. Це підтвердили фотографії 16-річного хлопця, які нещодавно заполонили всю мережу. За інформацією ЗМІ хлопець професійно займається плаванням в Німеччині та показує дуже хороші результати. Офіційно співак наявність сина не підтвердив.

Нагадаємо, що Олег Винник провів вечір у компанії симпатичної блондинки.

Раніше Українці повідомляли, що дружина Олега Винника на очах у чоловіка утішилася в обіймах іншого.

Також ми повідомляли, що дружина Олега Винника влаштувала пристрасні ігри з чоловіком на сцені.