Фахівці назвали напої, які можуть знизити кров'яний тиск. Про це повідомляє портал Express.

Відзначимо, що високий тиск є вкрай небезпечним станом, яке призводить до збільшення навантаження на серцевий м'яз і судини. Це провокує вкрай серйозні проблеми при відсутності лікування.

Якщо у вас з цим є проблема, то звертайтеся ВК лікаря. А поки рекомендуємо випити кілька напоїв.

По-перше, не забувайте про гранатовому соку. Він багатий дубильними речовинами і має потужні антиоксидантні властивості.

Також чай з квітками гібіскуса також здатний призупинити гіпертонію. Інгредієнт, що міститься в напої, також багатий антиоксидантами.

Не забуваємо і про чайному грибі. Він корисний через наявність пробіотиків, що підтримують баланс корисних бактерій в шлунку. Також даний компонент допомагає імунітету. Лікарі вважають, що пробіотики призводить до поліпшення показників артеріального тиску.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.