Популярна українська співачка, народна артистка України, продюсер, учасниця найпопулярніших телепроектів країни Наталія Могилевська розмістила відеоролик у соціальній мережі.

Відповідне відео Наталія Могилевська опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Відома українська артистка показалася публіці в звичному для себе образ - біле волосся, біле плаття і довге помаранчеве пальто. Вона стоїть перед камерами і обіймає молодого хлопця, при цьому, гладячи його по голові.

"Я - зірка, а ти - не зірка і тому ти злишся на мене", - чути голос на відеоролику співачки.

Варто зауважити, що хлопець, який одягнений в епатажне біле пальто, викривив обличчя, ніби він плаче, і поклав голову на груди народної артистки.

"Останнім часом я багато часу приділяю тіктоку, і у мене вже майже 100 тисяч! Ти що, ще не підписаний? Терміново заходь в тікток, і підписуйся на мене!❤ ️ ",- прокоментувала свій пост українська артистка.

Мільйонна аудиторія, яка пильно стежить за кожним постом свого кумира, залишила не мало відгуків під публікацією знаменитості.

"По-моєму Наталя в дитинство впадає з дітьми 😱 реп починає 📖 а ваще-то рівнобедрено😉 😂 😅", "зніміть,перуку,вам краще, з вашим натур,кольором..", "Зірочка😍 😊", "блін Ну це повний треш вже (", "Я думав ви вмієте подати в "фанеру", хоча для Тік-струму зійде.😩", - коментують фоловери публікацію Наташі Могилевської.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що відома українська співачка Наталія Могилевська порадувала публіку хіп-хоп танцями.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Наталія Могилевська здалася шанувальникам в компанії відомої реперші.

Також портал "Українці" писав, що Українська знаменитість Наталія Могилевська показала аудиторії свій новий образ.