Український шоумен, талановитий актор, універсальна людина, колишній учасник гри "КВК" , а також переможець танцювального шоу " Танці з зірками" Ігор Ласточкін порадував публіку кадрами зі свого відпочинку в теплих краях. Він показаався зі своїми друзями в жаркій пустелі.

Відповідні кадри Ігор Ласточкін розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий український шоумен є не дуже частим гостем у соціальній мережі. Він - дуже різнобічна особистість-танці, гумор, акторська майстерність, крім того, він відмінно співає.

Ні для кого не секрет, що Ігор володіє відмінним почуттям гумору, він це неодноразово показував на гумористичному проекті "Ліга Сміху".

Крім цього, він брав участь у розважальному телешоу "Маскарад", де співав і танцював у костюмі" Кака", з яким дійшов до перемоги.

На своєму знімку знаменитий комік постав перед публікою в образі туриста в єгипетському місті. Він сидить посеред пустелі на камені зі своїм сином і якимись людьми.

Фото Ігоря Ласточкіна
Фото Ігоря Ласточкіна

"У цій Синайській пустелі бедуїни заводили зі мною розмову арабською приймаючи за свого! Що на ваш погляд в мені арабського?))) За фото в шикарній локації спасибі @sharm_info за універсальну зовнішність спасибі батькам!))) 2021 відмінний початок👍 🏻", - прокоментував свої знімки шоумен.

Також артист вказала геолокацію, де були зроблені кадри – - SharmElsheikh.

Нагадаємо, що популярний український комік Ігор Ласточкін показав аудиторії, з ким він відпочиває на новорічні свята.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий гуморист Ігор Ласточкін порадував шанувальників фотознімком.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Ігор Ласточкін зачарував публіку кадрами зі свого минулого дня народження.