Заслужений артист Російської Федерації, актор, продюсер, а також народний артист Чеченської Республіки Валерій Меладзе зачарував шанувальників шикарним відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показав свій останній виступ на великій сцені.

Відповідну відеоленту Валерій Меладзе розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Російський артист відомий на всю країну не тільки своїм красивим голосом, але і чарівною зовнішністю, якою приваблює масу жіночих сердець. Він завоював серця мільйонів людей по всьому світу.

Відомо, що на початку 2021 року, а саме 1 січня, він полетів в Сочі, після чого полетів в Дубаї для того, щоб дати там свій сольний концерт.

У своїй публікації знаменитий співак показав шикарну атмосферу найдорожчого міста в світі.

На відео можна побачити величезні фонтани, столики і дуже багато людей, які танцюють під його пісні. А сам Валерій знаходиться на сцені і співає для місцевих жителів і дуже впливових людей.

Валерій Меладзе
Валерій Меладзе

"Перед сценою найвища будівля в світі, за сценою найбільші фонтани в світі. Все склалося. Спасибі", - прокоментував відеоленту талановитий артист.

Не дивлячись на ситуацію в світі, в Дубаях пройшов концерт Валерія Меладзе, можна сміливо сказати, що його рік почався дуже вдало.

Нагадаємо, що знаменитий артист Валерій Меладзе порадував аудиторію своїм привітанням на честь Нового року.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Валерій Меладзе зачарував аудиторію святковим відеороликом, на якому заспівав свою знамениту пісню.

Також портал "Українці" писав, що талановитий виконавець Валерій Меладзе показав шанувальникам своє дозвілля.